Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / 18-latek odpowie za włamanie i niszczenie mienia
część przedmiotów przygotowana przez 18-latka do kradzieży

18-latek odpowie za włamanie i niszczenie mienia

02.06.2017. Policjanci ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, który włamał się do budynku piekarni w Padwi Narodowej. 18-latek kilkakrotnie chodził po łup w to samo miejsce. Powstałe straty zostały oszacowane na 10 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Padew Narodowa od kilkunastu dni wchodzi przez wybite okno do pomieszczeń budynku, w którym znajdowała się piekarnia. Młody mężczyzna przygotowywał sobie do kradzieży przedmioty, na których mógłby zarobić. Wybierał między innymi elementy metalowe i miedziane oraz kable i gniazdka elektryczne. Zbierając te rzeczy niszczył pomieszczenia.

Funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą zatrzymali podejrzanego na „gorącym uczynku”. 18-latek miał na sobie kominiarkę, a w ręku latarkę. Trafił do policyjnego aresztu.

Kolejnego dnia młody mężczyzna złożył wyjaśnienia. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem oraz zarzut uszkodzenia mienia. Straty powstałe w wyniku działania młodego mężczyzny zostały wstępnie oszacowane na kwotę 10 tysięcy złotych.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77864,18-latek-odpowie-za-wlamanie-i-niszczenie-mienia.html

Sprawdź również

Współpraca Szkoleniowa Miasto Mielec – FKS Stal Mielec – SP 9

Konferencja prasowa i podpisanie umowy pomiędzy miastem Mielec, a klubem FKS Stal Mielec w sprawie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *