Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / 29 Finał WOŚP w Mielcu.

29 Finał WOŚP w Mielcu.

Podczas 29. Finału zbierane będą środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Ze względu na restrykcje związane z pandemią koronawirusa, finał został  przełożony na 31 stycznia 2021. Będzie on przebiegać zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. GRAMY całkowicie bezpiecznie przestrzegając obostrzeń wynikających  z trwającej  pandemii  z zastosowanie obowiązujących przepisów. W tym roku zagra z nami 150 wolontariuszy, którzy tradycyjne w dniu Finału pokażą się na ulicach naszego miasta i powiatu z tradycyjną puszką. Nowością w tym roku będzie możliwość wpłaty poprzez terminale płatnicze. Miejsca w których będą funkcjonowały terminale podamy do wiadomości naszych mieszkańców.

  • Wydarzenie online

31 stycznia, dzięki technice ROLAND FILM będzie można obejrzeć transmisję ONLINE z naszego studia zlokalizowanego w Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, link do wydarzenia  https://www.facebook.com/events/443236250147006/ oraz na platformie YTube.

Podczas tej transmisji będziemy promować nasze mieleckie środowisko, odbędą się rozmowy z przedstawicielami mieleckich samorządów oraz mieleckiej kultury.  Pokażemy również naszą pracę „od kuchni” oraz powspominamy nasze finały z poprzednich lat.

  • eSkarbonka

Sztab 3016 Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec Mielec utworzył również eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć. Jest ona dostępna pod tym linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/2bqbcl . Wolontariusze mają również swoje eskarbonki do których będą zbierali aż do dnia finału.

  • Sztabowa Puszka Stacjonarna

W 20 miejscach w Mielcu i okolicznych miejscowościach funkcjonuje  Sztabowa Puszka Stacjonarna. Ta liczba wciąż jednak rośnie, a mapa skarbonek jest aktualizowana na bieżąco: link do mapy miejsc https://www.google.com/maps/placelists/list/uYK8z82O2R5fjCLutJFCQKFJYf6tPw

  • Licytacje

Na naszym profilu na Allegro:  tomekj9 https://allegro.pl/uzytkownik/tomekj9 można znaleźć ciekawe aukcje i zdobyć jeden z wartościowych przedmiotów wspierając nasze wydarzenie.

Aby dowiedzieć się więcej o przygotowaniach do Finału w Mielcu bądźcie na bieżąco z kanałami sztabu:

Facebook https://www.facebook.com/SztabWospMielec

Instagram https://www.instagram.com/sztabwosp_mielec

Sprawdź również

Wieści Regionalne nr 5-6 (383-384) 22 VI 2021 – bezpłatna wersja pdf

Wieści Regionalne nr 5-6 (383-384) 22 VI 2021 – bezpłatna wersja pdf W numerze: Strona …