Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....

dbr galaNiezwykle utalentowani młodzi mielczanie wystąpili w niedzielę, 12 lutego, na scenie Domu Kultury SCK, by dać próbkę swoich umiejętności w tańcu i śpiewie. Nie zabrakło talentów aktorskich, które przydały się na scenie. Poszło im znakomicie. Koncert był podsumowaniem półrocznej nauki pod okiem instruktorów Domu Kultury. Co zaprezentują po kolejnym semestrze szlifowania talentów?

Na scenie pojawiły się zespoły tańca ludowego ,,Abrakadabra” (młodsza i starsza grupa) Alicji Skopińskiej – Parys i Małgorzaty Leśniak, ,,Mali Rzeszowiacy” (także dwie grupy wiekowe) Mariusza Bożka, zespół taneczny ,,Tęczowa Gromada”, także uczniowie SP 1 szkoleni przez instruktorkę Marzenę Gawrońską i Kazimierza Kozioła z Domu Kultury, Szkoła Tańca ,,Gala” prezentująca taniec towarzyski (instruktor Mariusz Sosiński), a także dzieci z warsztatów wokalnych prowadzonych przez Jolantę Dudzik.

Sala widowiskowa Domu Kultury pękała w szwach. Zarówno na widowni, jak i na scenie, przez którą w sumie przewinęło się ponad 220 występujących. Koncert poprowadził Mariusz Sosiński.

W niedzielę, 19 lutego, o godz. 11 – II część ,,Tanecznego karnawału”. Tym razem zobaczymy zespoły tańca nowoczesnego i współczesnego.

Małgorzata Rojkowicz, fot. Roman Trojnacki

Sprawdź również

W środę rusza remont al. Kwiatkowskiego. Będą utrudnienia

Blisko centrum miasta ruszą prace związane z modernizacją al. Kwiatkowskiego. Pierwsze utrudnienia kierowcy napotkają w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *