Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / 62-latek okradł znajomego i był poszukiwany do zakładu karnego

62-latek okradł znajomego i był poszukiwany do zakładu karnego

62-letni mieszkaniec Mielca usłyszał zarzut kradzieży. Z domu swojego znajomego zabrał neseser z pieniędzmi i biżuterią. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa.

W minioną sobotę, mieleccy policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży. Z informacji jakie przekazał pokrzywdzony wynikało, że jego znajomy, który odwiedzał go i pomagał mu karmić zwierzęta domowe, ukradł jego neseser z pieniędzmi, w różnych walutach oraz złotą biżuterię.

Pracujący nad tą sprawą policjanci zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym przestępstwem. Wykonane w tej sprawie czynności i przesłuchania świadków doprowadziły do odzyskania w całości skradzionych przedmiotów, które zostały wycenione na 7 tys. złotych.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 62-letniemu mieszkańcowi Mielca zarzutu kradzieży. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do zakładu karnego, za wcześniej popełnione przestępstwa.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/101394,62-latek-okradl-znajomego-i-byl-poszukiwany-do-zakladu-karnego.html

 

Sprawdź również

Kolejny dzień przygotowań PGE FKS Stali Mielec [WIDEO]

Czwarty dzień obozu przygotowawczego miał trochę lżejszy charakter, niż poprzednie trzy dni. Nie oznaczało to …