Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Album mieleckich twórców TMZM pod choinkę

Album mieleckich twórców TMZM pod choinkę

Bardzo udany prezent mikołajkowo-świąteczny sprawił Klub Środowisk Twórczych działający przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Władysława Szafera w postaci „Albumu rękodzieła artystycznego i fotografii artystów zrzeszonych w Klubie Środowisk Twórczych TMZM w Mielcu”.

Wydawnictwo to pod redakcją Jadwigi Klaus, Teresy Pyzik i Agnieszki Małek zostało uroczycie zaprezentowane i wręczone poszczególnym twórcom na specjalnym wieczorze, który odbył się 14 grudnia 2018. r. w Osiedlowym Domy Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu. Gości spotkania przywitała Jadwiga Klaus – prezes KŚT, która przy okazji podsumowała bogatą działalność Klubu w mijającym roku. Z Kolei Agnieszka Małek zaprezentowała świeżo wydany album, a Janusz Chojecki – prezes TMZM odniósł się do całorocznej pracy Towarzystwa. Wspomniał też o czekającym na początku 2019 r. walnym zebraniu TMZM i zaapelował do aktywnego w nim uczestnictwa. Następnie zostały wręczone albumy, a potem przy kawie, herbacie i słodyczach wspominano tegoroczne wydarzenia i planowano następne.

Inf. i fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

Remont chodnika w Tuszymie

W Tuszymie (gmina Przecław) trwa obecnie remont chodnika przy drodze wojewódzkiej od ronda w kierunku …