Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Będzie boisko wielofunkcyjne przy PZPSW

Będzie boisko wielofunkcyjne przy PZPSW

Władze powiatu zainwestują w sport i rekreację. Już wkrótce powstanie dokumentacja na wykonanie boiska wielofunkcyjnego przy Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych.

Dotychczas istniejące przy PZPSW boisko o nawierzchni asfaltowo-trawiastej ma zostać przebudowane na wielofunkcyjne boisko sportowe o sztucznej nawierzchni. Jego planowane wymiary wyniosą 20×40 m – na boisku będzie więc można grać w piłkę ręczną, siatkówkę, powstaną także dwa boiska do koszykówki.

Oprócz infrastruktury sportowej, projektowana dokumentacja uwzględni także wykonanie oświetlenia i monitoringu boiska, budowę odwodnienia, chodników i dojść do urządzeń, a także montaż piłkochwytów i trybun. Dodatkowo teren wokół boiska zostanie zagospodarowany poprzez nowe nasadzenia, ławki, kosze oraz stojaki na rowery.

Inf. https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/bedzie-boisko-wielofunkcyjne-przy-pzpsw-481.html

Sprawdź również

Wykonać kolejny krok

Runda spadkowa PGNiG Superligi wystartowała na dobre, a jej napięty terminarz będzie nie lada utrudnieniem …