Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Bezpłatne konsultacje środowiskowe już w najbliższy poniedziałek

Bezpłatne konsultacje środowiskowe już w najbliższy poniedziałek

O przeciwdziałaniu zanieczyszczeniom, prawidłowym segregowaniu i utylizowaniu śmieci czy też alternatywnych sposobach pozyskiwania energii można dowiedzieć się podczas bezpłatnych konsultacji środowiskowych, które odbywają się w każdym pierwszy poniedziałek miesiąca w Biurze Poselskim Fryderyka Kapinosa.

– Ochrona środowiska to niezwykle ważny temat, dlatego zaraz po rozpoczęciu pełnienia funkcji posła na Sejm RP postanowiłem zorganizować w moim Biurze Poselskim w Mielcu bezpłatne konsultacje, które mają na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym zagadnień związanych z tą tematyką – wyjaśnia Fryderyk Kapinos. –Na kolejne spotkanie serdecznie zapraszam już w najbliższy poniedziałek, 2 marca, w godzinach od 15:30 do 17:30 do mojego Biura Poselskiego, które mieści się przy ulicy Obrońców Pokoju 6 w Mielcu – informuje poseł Kapinos.

Informacje na temat bezpłatnych konsultacji środowiskowych udzielane są pod numerem telefonu 17 788 48 20 lub w Biurze Poselskim Fryderyka Kapinosa przy ul. Obrońców Pokoju 6 w Mielcu.

Kamil Kagan
Asystent Posła na Sejm RP Fryderyka Kapinosa

Sprawdź również

Wieści Regionalne nr 5-6 (383-384) 22 VI 2021 – bezpłatna wersja pdf

Wieści Regionalne nr 5-6 (383-384) 22 VI 2021 – bezpłatna wersja pdf W numerze: Strona …