Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Chodniki do końca lipca

Chodniki do końca lipca

25 kwietnia władze gminy Radomyśl Wielki podpisały umowę z wykonawcami tras dla pieszych w miejscowościach Janowiec i Podborze.

 W przetargu ogłoszonym na wykonanie chodnika przy drodze gminnej w Janowcu (przez wieś) wpłynęło dwie oferty. Najkorzystniejszą złożyła firma Daniel Czuchra FPHU BRUKPOL z Dąbrówki Wisłockiej. Wykonana ona roboty za 318 tys. zł. Zamówienie obejmuje budowę chodnika na odcinku długości 300 metrów, z kostki brukowej betonowej kolorowej wraz z istniejącymi zjazdami.

Z kolei na wykonanie traktu dla pieszych przy drodze gminnej w Podborzu – Kwaterach chętnych było trzech przedsiębiorców. Jako ofertę najkorzystniejszą wybrano tę złożoną przez firmę FPHU Józef Turek z Mielca. Koszt tej inwestycji to prawie 279 tys. zł. Zamówienie obejmuje wykonanie chodnika na odcinku długości 505 metrów z kostki brukowej betonowej kolorowej wraz z istniejącymi zjazdami. Chodniki mają być gotowe do 30 lipca.

Gmina ogłosiła również powtórny przetarg na budowę chodnika w Partyni, który ma być wykonany do końca września. Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 11 maja o godz. 10:00.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

Sprawdź również

Rusza nabór wystawców na Powiatowy Jarmark Świąteczny

Od 8 października do 9 grudnia br. potrwa nabór wystawców na kolejną edycję Powiatowego Jarmarku …