Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Derby Podkarpacia dla Stalowej Woli

Derby Podkarpacia dla Stalowej Woli

Stal Mielec uległa u siebie 0:1, sąsiadującej w tabeli drużynie Stali Stalowa Wola.

23 marca br. na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się mecz 3. kolejki rundy wiosennej II ligi wschodniej. Stal Mielec u siebie podejmowała Stal Stalową Wolę. Na to długo oczekiwane spotkanie mobilizowali się wszyscy. Mieleccy kibice przez cały tydzień wspierali piłkarzy na portalach społecznościowych, dodając im wiary w siebie. Na mecz do Mielca zjechali zaprzyjaźnieni kibicie z Nowego Sącza, Jasła, i Kielc. Dopisali też kibice „Stalówki” co w efekcie dało wrażenie, że na stadionie był prawie komplet publiczności. Po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu miejscowych i kilku ciekawych akcjach wydawało się, że mielczanie wracają do formy i zdobędą pierwsze, tak cenne punkty w tej rundzie. Dobrze spisujący się bramkarz ze Stalowej Woli nie pozwolił jednak na zdobycie gola i do przerwy był bezbramkowy remis. Druga połowa była już bardziej wyrównana, Stal Stalowa Wola zaczęła stwarzać sobie sytuacje, a gospodarze już tak łatwo nie dochodzili do sytuacji strzeleckich. Kiedy wydawało się, że mecz ma się ku bezbramkowemu remisowi, goście zdobyli gola, który dał im zwycięstwo. Mielczanie atakowali do końca, jednak mimo woli walki, przegrali kolejny mecz i zamiast walczyć o awans do I ligi, muszą teraz bronić się przed degradacją do niższego stopnia rozgrywek. Za tydzień kolejny arce ciekawy pojedynek z Garbarnią Kraków.

Bramka:

0:1 Płonka (82 min.)

Składy:

Stal Mielec: Daniel Wojciech – Mateusz Podstolak (46 min. Domański Maciej), Duda Sebastian, Załucki Mateusz (46 min. Skiba Damian), Getinger Krystian, Papka Bartosz, Kościelny Kamil (k), Głaz Sebastian, Radulj Kamil, Buczyński Damian (81 min. Słotwiński Patryk), Gawęcki Piotr

Stal St. Wola: Wietecha Tomasz (k) – Mistrzyk Michał, Bartkiewicz Adrian, Czarny Michał, Bogacz Michał, Łanucha Damian, Reiman Wojciech, Kachniarz Michał, Juda Damian (85 min. Kantor Mateusz), Tur Patryk, Płonka Tomasz (88 min. Fabianowski Wojciech)

Potrącenie 69-letniej rowerzystki w Mielcu

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Mielcu. W wyniku potrącenia przez …