Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bez kategorii / Dni Mielca 2018 – Ekstremalny plac zabaw i inne atrakcje [fotoreportaż 200 zdjęć]

Dni Mielca 2018 – Ekstremalny plac zabaw i inne atrakcje [fotoreportaż 200 zdjęć]

1 września 2018 r. przy pięknej słonecznej na terenach sportowo-rekreacyjnych tzw. Błoniach w Mielcu rozpoczął się pierwszy dzień święta miasta, jakim są tradycyjne Dni Mielca. Poniżej prezentujemy obszerny fotoreportaż, głównie z tzw. Ekstremalnego placu zabaw, którego organizatorem jest Studio Regionalne – Damian Gąsiewski.

Fot. Włodzimierz Gąsiewski

Dni Mielca to największa plenerowa impreza w Mielcu 👩‍🎤🎙️👨‍🎤 Tym bardziej mi miło, że po raz pierwszy mogłem być jej częścią. Dziękuję za zaproszenie Samorządowemu Centrum Kultury Joanna Kruszyńska, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji Andrzej Jedrychowski Witold Pieróg oraz Miastu Mielec Fryderyk Kapinos Krzysztof Urbański, Asia Szteliga.
2. Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci 🙆‍♂️🚧🏃‍♀️🚧 tym razem przy pięknej pogodzie zgromadził w ciągu dwóch dni…. 800 dzieci 😮📣‼️, które spróbowały swoich sił na wymagającym torze z przeszkodami. Najważniejsze, że wszyscy cali i zdrowi z uśmiechami na buziach 🤣🤣 spędzili aktywnie ostatni weekend wakacji 🔝.
Obsługa takiego wydarzenia to ogromne wyzwanie, dlatego na wielkie brawa zasługuje najlepszy team z jakim przyszło mi pracować 👏👏👏 Justyna Wąs, Martyna Bielat, Agata Anuszewska, Aneta Kazimierska, Wojciech Klimczak dziękuję, że byliście ze mną od początku do końca 😍. Do tego nieocenione wsparcie moich dzieciaków Alicja i Inga Gąsiewska oraz ich kuzynów Michał i Szymon Markulis, którzy pomagali na trasie jak tylko umieli.
Dziękuję Partnerom honorowym firmom Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, AvetPharma Ola Nykiel Paulina Wiśniewska za słodycze, było ich na tyle dużo, że kilkaset lizaków przekazaliśmy dla dzieci z Mieleckiego Oddziału Ratunkowego 👩‍🔬👨‍🔬, Centrum Ogrodnicze Agro-Max Alicja Krużel, Janek Krużel oraz AriaPark Mielec. Marek Pytko za pomoc, zaangażowanie i świetne filmiki, zdjęcia z lotu ptaka 🎥📸✈️.
Produkcja, przygotowanie i logistyka przeszkód to zawsze najtrudniejsze wyzwanie, ale mając takich partnerów można wszystko. Dziękuję firmom Targum, Basco2 Kuba Nawrot, Dom-Eko Maciek Lalewicz, NikMET Natalia Wróbel Nikodem, Grzegorz Nikodem i ich pracownikom za to, że znajdują czas, chęci i w dalszym ciągu odbierają ode mnie telefony 😃☎️.
Rozgrzewkę przed każdym startem przeprowadził Artemis Fitness Club Joanna Kilian, nawet nie chcę liczyć ile to było serii 🏋️‍♂️🏋️‍♀️. Ubezpieczenie eventu tradycyjnie było po stronie Ergo Hestia Jerzy Wąs 🚑. Wspierał nas też Projekt Zdrowie i zawsze uśmiechnięte trzy muszkieterki 🤺🤺🤺.

Lokalnym mediom, które pomogły w nagłośnieniu biegu Włodek Gąsiewski, Luiza Barleska, Kacper Strykowski, Szymon Burek, KuBa Zegarliński, Tomasz Łępa i innym. Dzięki Wam odwiedziły nas tłumy dzieci 🎆🎇
Co myślicie o Ekstremalnym Placu Zabaw dla Dzieci ZIMĄ 🤔⁉️ Zobaczymy ile spadnie śniegu 😎☃️🌨️

Damian Gąsiewski – Studio Wizualne

Sprawdź również

Folkowo-popowy Kwiat Jabłoni zauroczył [132 zdjęcia]

24 maja 2019 r. na scenie SCK w Mielcu odbył koncert folkowo-popowy zespołu Kwiat Jabłoni, …