Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Dozór policyjny za znęcanie się nad rodziną i narażenie życia domowników

Dozór policyjny za znęcanie się nad rodziną i narażenie życia domowników

05.05.2020 Policyjny dozór i nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego to środki zapobiegawcze, które prokurator zastosował wobec 54-letniego mężczyzny. Podejrzany w ubiegłym tygodniu podpalił pokój w domu, w którym mieszkał wraz z rodziną. Mężczyzna usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie narażenie życia swoich domowników oraz zarzut znęcania się nad rodziną. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do pożaru doszło w ubiegły poniedziałek wieczorem w Woli Wadowskiej. Jak ustalili policjanci, 54-letni mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie, podpalając pokój w domu, w którym przebywał, następnie wbił sobie ostre narzędzie w okolicę brzucha. Wezwane przez członków rodziny służby ratunkowe, udzieliły mężczyźnie pomocy.

W chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Kolejnego dnia, gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie narażenie życia swoich domowników oraz znęcania się nad rodziną. W rozmowie z policjantami mężczyzna tłumaczył, że był nietrzeźwy i nie pamięta okoliczności zdarzenia.

Prokuratura Rejonowa w Mielcu, na podstawie zebranego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, podjęła decyzję o środkach zapobiegawczych dla mężczyzny w postaci dozoru policyjnego oraz nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną rodziną.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97824,Dozor-policyjny-za-znecanie-sie-nad-rodzina-i-narazenie-zycia-domownikow.html

Sprawdź również

W lipcu odbędzie się 40. Bieg im. Jacka Kozioła w Radomyślu Wielkim (zapisy)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na jeden z najstarszych biegów w tej części Polski organizowany od …