Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Dwa miesiące spędzi w areszcie dwoje młodych mieszkańców Mielca

Dwa miesiące spędzi w areszcie dwoje młodych mieszkańców Mielca

20.05.2020. Dwa miesiące w areszcie spędzi 19-letnia kobieta i jej 20-letni kolega. Para napadła na pokrzywdzonych w sobotę w nocy, na al. Niepodległości w Mielcu. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców tuż po zdarzeniu. Młodzi mieszkańcy Mielca usłyszeli już zarzuty. W sprawie trwają dalsze czynności.

W ubiegłą sobotę, po godz. 23, kobieta i mężczyzna napadli na parę idącą aleją Niepodległości. Napastnik uderzał pokrzywdzonego ponieważ chciał odebrać mu przenośny głośnik. Podczas szarpaniny, pokrzywdzonemu wypadł zegarek i telefon. Ukradła go kobieta, która była ze sprawcą. Jak ustalili policjanci ona również brała udział w pobiciu. W zdarzeniu pokrzywdzeni zostali kobieta i mężczyzna, młodzi mieszkańcy Mielca.

Funkcjonariusze z pomocą rysopisu domniemanych sprawców, chwilę po zdarzeniu zatrzymali 19-letnią kobietę i jej 20-letniego kolegę. Oboje noc spędzili w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 19-latce zarzut uszkodzenia ciała, natomiast 20-latkowi zarzut kradzieży. Czyny te mają charakter chuligański. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

Na wniosek policji, który został poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec dwójki podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/98022,Dwa-miesiace-spedzi-w-areszcie-dwoje-mlodych-mieszkancow-Mielca.html

Sprawdź również

Zawody przyszłości – doskonalenie kształcenia zawodowego w powiecie mieleckim

W Zespole Szkół Technicznych  w Mielcu, odbyło się spotkanie podsuwające realizację projektu „Zawody przyszłości – …