Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Dwa nowe nieoznakowane pojazdy służbowe trafiły do mieleckiej jednostki Policji

Dwa nowe nieoznakowane pojazdy służbowe trafiły do mieleckiej jednostki Policji

Nowoczesne nieoznakowane radiowozy marki Kia Ceed trafiły do mieleckich policjantów. Zakup został sfinansowany ze środków Policji oraz środków finansowych przekazanych na Fundusz Wsparcia Policji przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu. Dzięki takiemu wsparciu mieleccy funkcjonariusze jeszcze lepiej będą mogli zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

Zakupione samochody są dobrze wyposażone po to, by zapewnić komfortowe warunki policjantom podczas służby. Przede wszystkim jednak to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny. Współfinansowanie takich zakupów przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Starostwo Powiatowe w Mielcu, a także Urząd Miejski w Mielcu, to zasilenie policyjnej floty, a tym samym podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców całego powiatu. Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyło się oficjalne spotkanie podczas, którego przekazano radiowozy.

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Jacek Juwa dziekował samorządom, które wsparły naszą jednostkę Policji, ponieważ to już kolejny raz, kiedy policyjna flota powiększa się dzięki wsparciu władz naszego województwa, powiatu i miasta. Przekazane pojazdy z pewnością pozwolą policjantom na realizowanie zadań służbowych na wyższym poziomie.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/107227,Dwa-nowe-nieoznakowane-pojazdy-sluzbowe-trafily-do-mieleckiej-jednostki-Policji.html

Sprawdź również

Wieczór z operetką i musicalem

Arie operetkowe, hity musicalowe i piosenki z repertuaru Franka Sinatry rozbrzmiewały przez dwie godziny podczas …