Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / Dwa treningi i regeneracja nad morzem Stali Mielec (wideo) Zmiany kadrowe!

Dwa treningi i regeneracja nad morzem Stali Mielec (wideo) Zmiany kadrowe!

Maciej Domański podsumowuje dla nas piąty dzień przygotowań w Turcji. Piłkarze odbyli dwie jednostki treningowe.

Poranny trening był podzielony na dwa etapy. – Rano mieliśmy lekkie wprowadzenie na siłowni, gdzie mieliśmy ćwiczenia prewencyjne i wprowadzające do treningu. Następnie udaliśmy się na boisko – informuje Maciej Domański.

Na boisku piłkarze mieli trening techniczno-taktyczny. – W pierwszym etapie ćwiczyliśmy doskonalenie podań, następnie grę w ataku szybkim. Trening zakończył się grą wewnętrzną w składach 11-osobowych – mówi nam pomocnik Biało-Niebieskich.

Po treningu piłkarze udali się nad morze. – Wchodziliśmy do wody, co było elementem naszej regeneracji.

Podczas drugiego treningu zespół znów szlifował schematy taktyczno-techniczne.

Już w niedzielę nasza drużyna rozegra drugi mecz sparingowy podczas obozu w Turcji. Początek o godzinie 15:30.

Paweł Tomczyk i Jakub Wróbel odeszli z PGE FKS Stali Mielec. Pierwszy z nich trafił do Widzewa Łódź, a drugi do Apklan Resovii.

Paweł Tomczyk trafił do naszego zespołu przed startem bieżącego sezonu. Do końca roku zaliczył 11 występów w PKO BP Ekstraklasie oraz 2 w Fortuna Pucharze Polski. W obu rozgrywkach zdobył po jednej bramce.

W styczniu nasz klub postanowił skrócić jego wypożyczenie z Lecha Poznań. Teraz Paweł Tomczyk jest już nowym zawodnikiem Widzewa Łódź, z którym związał się półtorarocznym kontraktem.

Paweł, dziękujemy za występy w Stali Mielec i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Jakub Wróbel do PGE FKS Stali Mielec również trafił latem 2020 roku. 27-latek urodzony w Dąbrowie Tarnowskiej w naszym klubie rozegrał łącznie 9 spotkań (8 w lidze i 1 w pucharze), w których nie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Teraz zawodnik przenosi się do Apklan Resovii, do której został wypożyczony do końca bieżącego sezonu.

Jakub, dziękujemy za dotychczasowe występy w Stali Mielec i życzymy powodzenia na wypożyczeniu.

 

PGE FKS Stal Mielec do końca obozu przygotowawczego zagra jeszcze trzy mecze sparingowe. Pierwszy już jutro.

Jutro o godzinie 15:30 (czasu lokalnego) nasza drużyna zagra mecz kontrolny z serbskim ekstraklasowym FK Napredak Krusevac.

Nasz najbliższy rywal w 20-zespołowej ekstraklasie Serbii zajmuje 15.miejsce. W dziewiętnastu spotkaniach zgromadził na swoim koncie 18 punktów. Na ten dorobek składają się cztery zwycięstwa, sześć remisów oraz dziewięć porażek.

Kolejne dwie gry kontrolne odbędą się przedostatniego dnia obozu w Turcji, czyli w najbliższy czwartek. Najpierw zagramy z PFC Montana (bułgarska ekstraklasa), a następnie z CSKA 1948, zespołem również występującym na najwyższym szczeblu w Bułgarii.

Powrót do Polski planowany jest na piątek, 22 stycznia.

 

fot Damian Gąsiewski

Info i wideo: PGE FKS Stal Mielec

 

 

Sprawdź również

Kolejne drogi do asfaltowania

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim ogłosił przetarg na wykonanie nawierzchni asfaltowych dróg gminnych położonych w …