Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Dzisiaj Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci!

Dzisiaj Ekstremalny Plac Zabaw dla Dzieci!

Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel Atena po raz piąty zapraszają dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw”.

Zawody, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłych latach wracają. Tym razem specjalny tor przeszkód powstanie na terenach zielonych za Hotelem Atena, na którym będą rywalizować najmłodsi. W jego budowie pomogą nam lokalne firmy – Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum. KSRG Jaślany przygotuj kurtynę wodną. O logistykę zadba Bike Center.

Patronat honorowy nad imprezą objęły: Producent Suplementów Diety AvetPharma i GROKAMgbl oraz Gardner Aerospace Mielec. Dzięki temu wsparciu dzieciaki wystartują bez zapisów, limitów i opłat startowych.

Tradycyjnie przygotujemy pakiety startowe. Możemy liczyć m.in. na Froneri producenta lodów, producenta klocków Cobi czy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie. Będzie z nami Agencja reklamowa MCDesign i Gugalika.pl.

Na trasie pomagać dzieciakom będą harcerze z mieleckiego Hufca. O bezpieczeństwo zadba również Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs.

Partnerem tehnicznym jest Firma BrodNet – Aplikacje internetowe. www.brodnet.pl

Zapraszamy wszystkich od godz. 16:00! Moc wrażeń i atrakcji gwarantowane!

W tym roku ze względu na zaistniałą sytuację odbędą się zapisy. Dostępne na stronie www.studiowizualne.com.

Zapisu dokonuje rodzic/opiekun prawny dziecka/dzieci (podawane są dane rodzica/opiekuna prawnego)
Rejestrując się na stronie i zapisując na to wydarzenie rodzic/opiekun prawny w pełni akceptuje regulamin (w tym roku nie będzie karteczek do podpisywania w biurze zawodów przed starem)
Bez udziału publiczności !!!!
Start dzieci zaplanowaliśmy od godz. 16:00 co ok. 20 sekund, pojedynczo.
Na teren zawodów zapraszamy jednego opiekuna prawnego z dzieckiem/dziećmi (w danej chwili może nas przebywać na terenie zawodów tylko 150 osób)
Po dotarciu dziecka na metę odbiera ono medal i pakiet startowy, czas przebywania na terenie zawodów rodzica/opiekuna prawnego wraz z dzieckiem/dziećmi nie może być dłuższy jak 25 minut
Na terenie zawodów obowiązywać będzie dystans społeczny 2m oraz obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos.
Nie wprowadzamy limitu na zapisy, wystartują wszystkie chętne dzieci, ale ilość medali i pakietów startowych jest ograniczona tradycyjnie do 300-400 szt.!
Zapisy na www.studiowizualne.com

Sprawdź również

Od poniedziałku Stal Mielec wznawia treningi!

W piątek w godzinach wieczornych piłkarze wrócili już do Mielca. W weekend dostali wolne, by …