Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Dzienny Dom Pomocy czeka na seniorów

Dzienny Dom Pomocy czeka na seniorów

Wznowiona została rekrutacja uczestników zajęć do Dziennego Domu Pomocy w Radomyślu Wielkim. Będzie ona prowadzona do 15 czerwca b.r..

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie prosimy o uzupełnienie załączonych dokumentów rekrutacyjnych i złożenie ich w biurze Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego pod adresem Pień 41, 39-310 Radomyśl Wielki lub listownie. Zapraszamy serdecznie.

Dzienny Dom Pomocy rozpocznie działalność najprawdopodobniej w lipcu. Placówka będzie zapewniać 8-godzinną ofertę usług dla seniorów w wieku: kobiety 60+ i mężczyźni 65+ w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00. W ramach działalności realizowany będzie wszechstronny zakres usług dostosowanych do potrzeb i możliwości uczestników, w tym: zapewnienie śniadania i obiadu w formie cateringu; poradnictwo psychologiczne, logopedyczne i dietetyczne; zajęcia ruchowe: nordic walking; trening budżetowy; trening kompetencji społecznych; trening pamięci; zajęcia taneczne; wyjazdy integracyjno – aktywizacyjne; spotkania i prelekcje. Dodatkowo uczestnicy będą mieli zapewniony transport busem z domu do placówki.

Dokumenty do pobrania: http://nasza-gmina.org/2020/05/26/wznowienie-rekrutacji-do-dziennego-domu-pomocy-w-radomyslu-wielkim/

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej …