Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Event / Antykwariat Galeria obrazów i ikon ,,Mielecjana Galicjana”

Antykwariat Galeria obrazów i ikon ,,Mielecjana Galicjana”

KSIĄŻKI, KOLEKCJE, OBRAZY, IKONY – Sprzedaż, skup, komis: KSIĄŻEK także jako makulatura książkowa! Kupimy również militaria, odznaki, medale, monety, banknoty, znaczki pocztowe, zegary, srebra, platery, stare art. gosp. domowego, m.in. wagi i moździerze, gramofony, adaptery i stare radia, magnetofony szpulowe, płyty gramofonowe i pocztówkowe, kasety i płyty CD, szpulowe taśmy magnetofonowe, stare kamery, projektory, filmy na taśmach, rzutniki, bajki – przeźrocza i slajdy! Poszukujemy aparatów fotograficznych, kamer filmowych, zdjęć, negatywów, klisz oraz starych dokumentów, map, pocztówek, czasopism, obrazów, rzeźb i innych staroci!

39-300 Mielec, ul. Jana III Sobieskiego 1/1. tel. 17 7411527

www.promocja.mielec.pl

kontakt@promocja.mielec.pl

Czynne: pon.-pt. 9.00-17.00, sobota 9.00-13.00. Po uprzednim umówieniu się i uzgodnieniu możliwe jest także otwarcie antykwariatu w innych terminach i godzinach.

 

 

 

Sprawdź również

Rusza nabór wystawców na Powiatowy Jarmark Świąteczny

Od 8 października do 9 grudnia br. potrwa nabór wystawców na kolejną edycję Powiatowego Jarmarku …