Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Ferie w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”

Ferie w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul. Legionów 73 zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty edukacyjnej przygotowanej z okazji ferii zimowych.

Jest ona przygotowana zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych: dzieci z rodzicami lub opiekunami oraz młodzieży. Dzieci oraz młodzież zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania wszystkich wystaw muzealnych przez cały okres ferii.

Najmłodszych z rodzicami lub opiekunami zapraszamy do udziału w trzech warsztatach. Na wszystkie zajęcia ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 17 586 42 32.

  • 15 stycznia w godzinach 10.00 – 12.00

Akwarelowy świat – twórczość Maksymiliana Oborskiego.

Warsztaty artystyczne. Udział bezpłatny.

  • 21 stycznia w godzinach 10.00 – 11.30

Pałacowe życie czyli w dawnym dworze rodziny Oborskich.

Udział bezpłatny.

  • 24 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00

Przez dziurkę od klucza

Zajęcia dla dzieci z rodzicami/opiekunami oraz młodzieży

Koszt: 5 zł/osoba.

Grupy zorganizowane zachęcamy do zwiedzania wystawy II wojna światowa w Mielcu i okolicy wraz z oprowadzaniem oraz na warsztaty Pałacowe życie czyli w dawnym dworze rodziny Oborskich.Terminy zwiedzania oraz warsztatów są ustalane indywidualnie podczas zapisów telefonicznych pod numerem: 17 586 42 32.

Zapraszamy do udziału!

Iwona Groele

Sprawdź również

Szczepienie Seniorów przeciwko COVID-19- tylko w przychodniach!

UWAGA! Szpital Specjalistyczny w Mielcu obecnie wciąż szczepi medyków. Seniorzy powinni się zgłaszać do swojej przychodni …