Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Groził ekspedientkom zabawkowym pistoletem, pomógł zatrzymać go policjant po służbie

Groził ekspedientkom zabawkowym pistoletem, pomógł zatrzymać go policjant po służbie

19.03.2020. Policjant w czasie wolnym od służby pomógł w zatrzymaniu mężczyzny, który wszedł do sklepu z przedmiotem przypominającym broń i zażądał alkoholu. 60-latek był agresywny i wyzywał ekspedientki. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj przed godz. 19, do sklepu przy al. Ducha Świętego w Mielcu wszedł nietrzeźwy mężczyzna, który chciał kupić alkohol. Gdy ekspedientki odmówiły sprzedaży, mężczyzna wyszedł ze sklepu. Po chwili jednak wrócił z pistoletem. Był agresywny i wyzywał sprzedawczynie. Uciekł, kiedy zorientował się, że kobiety wezwały policję.

Biegnącego z bronią w ręku mężczyznę, zauważył jadący samochodem policjant, który był po służbie. Funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego. Zaparkował samochód i pobiegł za uciekającym, pozostając cały czas w kontakcie telefonicznym z dyżurnym.

Reakcja policjanta pozwoliła na szybkie i sprawne zatrzymanie podejrzewanego. 60-letni mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1.5 promila alkoholu. Okazało się, że przedmiot, którym posługiwał się 60-latek, to zabawkowy pistolet na kulki.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa kierowania gróźb karalnych w stosunku do pracowników sklepu.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/97093,Grozil-ekspedientkom-zabawkowym-pistoletem-pomogl-zatrzymac-go-policjant-po-sluz.html

Sprawdź również

Jonathan de Amo Perez wraca do PGE FKS Stali Mielec!

Jonathan de Amo Perez, po półtorarocznym pobycie w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, wraca do PGE FKS …