Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże

Historyczny mecz

10 września na stadionie Radomyślanki rozegrany został pierwszy w gminie Radomyśl Wielki międzysołecki mecz piłki nożnej kobiet.

Odbył się on bezpośrednio przed rozpoczęciem III Gminnego Turnieju Sołectw. Spotkały się w nim reprezentacje Rudy i Partyni, które rywalizowały 2 razy po 15 minut. Już na początku meczu przewagę uzyskały zawodniczki z Rudy, które potwierdziły to zdobyciem gola. W drugiej połowie strzeliły jeszcze trzy gole. Bramki zdobyły: Izabela Brzycka (2), Magdalena Warzocha i Anna Stec.

Zespół z Rudy wystąpił w składzie: Katarzyna Kilian, Izabela Brzycka, Magdalena Warzocha, Anna Stec, Beata Stachura, Natalia Stachura, Magdalena Struzik i Aneta Tabor.

Na zdjęciu: W pierwszym w historii meczu kobiet w gminie Radomyśl Wielki Ruda (granatowo-czerwone koszulki) pokonała Partynię 4:0 (1:0).