Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Region / Samorząd i społeczność / III Memoriał im. Antoniego Weryńskiego – zakończenie

III Memoriał im. Antoniego Weryńskiego – zakończenie

22 sierpnia 2015 r. o godz. 10:30 rozegrany został ostatni mecz Memoriału im. Antoniego Weryńskiego, który okazał się finałem. Przed meczem drużyny PGE Stali Mielec i ZTR-u Zaproża miały ten sam bilans bramkowy (+16), więc te 60 minut miały wyłonić zwycięzcę turnieju.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana aż do 25. minuty kiedy to Stal objęła prowadzenie 11:8. Znów świetnie na rozegraniu spisywał się Grzegorz Sobut do pary z Damianem Kostrzewą, który bramki zdobywał z rozegrania, skrzydła i koła. Ostatecznie po pierwszych 30. minutach widniał wynik 13:11 dla gospodarzy!

Druga odsłona należała już jednak do Zaporoża, które w 43. minucie objęło prowadzenie 17:16, jak się później okazało nie oddali go już do końca, a na dodatek powiększali je z minuty na minutę. Stal się jednak nie poddała  i próbowała odrabiać straty. Niestety podopieczni Witalija Nata nie dali wydrzeć już sobie zwycięstwa i ostatecznie to oni zgarnęli puchar za pierwsze miejsce pokonując biało – niebieskich 27:23.

Po zakończeniu spotkania nastąpiło wręczenie nagród i oficjalne zakończenie turnieju. Najlepszym zawodnikiem spośród graczy ukraińskiej drużyny wybrany został Ganchev Oleksii, a w drużynie Stali niezawodny Michał Chodara!

PGE Stal Mielec: Lipka, Nikolić – Wilk 2, Janyst 4 (1/2), Obiała, Sobut 6, Kłoda, Kawka 1, Chodara 3, Kostrzewa 7 (1/2)

Trener: Tadeusz Jednoróg

Karne: 2/4

ZTR Zaporoże: Dierewiankin, Umowist – Artemienko 7, Akimienko 6, Kirilenko 2, Ganczew, Isanczuk 2, Karamyszew 5, Tilte 5 (2/2), Zwiezdow

Trener: Witalij Nat

Karne: 2/2

Paweł Wacławik

Sprawdź również

WAŻNA DECYZJA W SPRAWIE PODKARPACKIEGO CENTRUM MEDYCYNY DZIECIĘCEJ!!!

Rzeszów, 2024 – 04 – 12 Jest pozytywna decyzja o celowości inwestycji (tzw. OCI) dla …