Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Gospodarka i ekonomia / J. Rębisz – Komentarz do wyniku wyborczego Andrzeja Dudy

J. Rębisz – Komentarz do wyniku wyborczego Andrzeja Dudy

Joanna Rębisz – Komentarz do wyniku wyborczego Andrzeja Dudy

 

Wynik wyborów jest bardzo dobry. Andrzej Duda ciężko pracował w czasie kampanii wyborczej, nie bał się bezpośrednich spotkań z wyborcami i  otwartego dialogu. Duda zaznaczył, że Polska wymaga naprawy w bardzo wielu obszarach. Można powiedzieć, że wynik wyborów jest odpowiedzią społeczeństwa i jasnym przekazem, że Polacy nie czują się bezpiecznie we własnym kraju. Polacy mają dość szkodliwej polityki rządu, lekceważenia głosów milionów obywateli, tak jak to było w przypadku zebrania blisko 2,5 mln podpisów pod referendum ws. podniesienia wieku emerytalnego, czy też obowiązku szkolnego dla sześciolatków.

 

 

Takich szkodliwych ustaw, pod którymi podpisał się B. Komorowski było bardzo dużo. Wyborcy zweryfikowali 5 lat prezydentury Bronisława Komorowskiego, zweryfikowali 5 lat niespełnionych obietnic. Polacy chcą godnego i bezpiecznego życia w kraju, który troszczy się o swoich obywateli, troszczy się o dobro narodowe.

Wynik wyborczy to zdecydowane „nie” dla dalszego niszczenia polskiej gospodarki, likwidacji stoczni, kopalń, przemysłu obronnego, niszczenia polskiego rolnictwa. Prezydent Komorowski był głuchy i ślepy na wołanie ludzi, którzy masowo wychodzili w protestach na ulice. Ten wynik świadczy o tym, że Polacy potrzebują zmian, potrzebują troski ze strony Prezydenta RP, który powinien stać na straży interesów Polski i jego obywateli.

Teraz czekają nas dwa tygodnie wytężonej pracy. Mamy dobrze zorganizowany sztab ludzi, doświadczonych, ambitnych i co najważniejsze przekonanych do tego, że tylko ciężką pracą można zmienić polską rzeczywistość. Cieszę się, że niemal codziennie odbieram maile oraz telefony od osób, szczególnie młodych, którzy z własnej woli deklarują pomoc i czynne działanie w kampanii wyborczej na rzecz Andrzeja Dudy. Wszystkim członkom i sympatykom PiS, wolontariuszom dziękuję za zaangażowanie, pomoc i wsparcie w czasie kampanii wyborczej i jednocześnie liczę na dalszą współpracę.

Czy wynik Pawła Kukiza jest dla mnie zaskoczeniem? To drugi wynik w powiecie mieleckim, więc w jakimś stopniu na pewno. Uważam, że głosowały na niego szczególnie osoby młode i niezadowolone z obecnie urzędującego Prezydenta RP oraz z obecnej polityki rządu, osoby które nie widzą szans i perspektyw dla siebie. Na pewno są to osoby, które nie popierają Bronisława Komorowskiego, które tak jak wyborcy Andrzeja Dudy nie godzą się na dalsze psucie państwa i traktowanie obywatela instrumentalnie. Teraz osoby te stoją przed szansą urzeczywistnienia tych zmian.

Doskonale znane są metody działania i fałszowania wyborów przez PO – ci zrobią wszystko, by nie dopuścić do zmiany władzy. Już dziś, od rana słyszymy kolejne obietnice wyborcze B. Komorowskiego, który w poczuciu utraty poparcia sięga po metody manipulacji Polakami, a więc obiecywanie zmian, przedstawianie "konkretnych wniosków i konkretnych propozycji" skierowanych do tzw. "rozczarowanych" wyborców, które sam wcześniej negował i odrzucał.

 

Szanowni Wyborcy, nie dajmy się jednak mamić, bo to kolejny scenariuszowy chwyt wyborczy PO. To tak zwane wkręcanie w spiralę kolejnych niespełnionych obietnic Bronisława Komorowskiego. Dlatego trzeba mobilizować siły i wzmocnić działania.

Trzeba przede wszystkim zachęcać do pójścia na wybory, przekonywać nieprzekonanych i w tym właśnie celu zorganizowane będą liczne spotkania  przedwyborcze, będą organizowane plenerowe akcje rozdawania ulotek będące okazją także do bezpośredniego kontaktu z wyborcami.

 

Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach 24 maja i zagłosowanie na Andrzeja Dudę. Udział w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. Nasz głos jest ważnym głosem w decydowaniu o losie Polski i Polaków. Powinniśmy wykorzystać tę szansę i zagłosować na godne życie w bezpiecznej Polsce, bo przyszłość ma na imię Polska!

 

Joanna Rębisz
Powiatowy Pełnomocnik Wyborczy PiS

Powiatowy Pełnomocnik Korpusu Ochrony Wyborów

Pełnomocnik Struktur PiS Powiatu Mieleckiego

 

 

 

 

Sprawdź również

Stanowisko klubu radnych PiS odnośnie głosowania przeciw udzieleniu wotum zaufania Zarządowi Powiatu Mieleckiego

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w radzie powiatu mieleckiego będzie głosował przeciw udzieleniu wotum zaufania …