Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Życie kulturalne / Jedno miasto, Löhne – Mielec – wirtualna wystawa

Jedno miasto, Löhne – Mielec – wirtualna wystawa

Od 10 lat spotykają się uczniowie Bertold-Brecht Gesamtschule w Löhne (Niemcy) i I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Konarskiego w Mielcu (Polska). Uczniowie z jubileuszowej wymiany prezentują zaskakujące widoki obu miast partnerskich. Ich plonem jest wystawa fotograficzna, której otwarcie  miało miejsce 21.10.13 r.  w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. W Mielcu wystawa będzie czynna w dniach 21-28.10.2013, natomiast w Löhne – śródmieście w styczniu 2014 r.

Dzięki uprzejmości współorganizatora wymiany polsko-niemieckiej ze strony polskiej Antoniego Rejmana prezentujemy galerię zdjęć zaprezentowaną na wystawie. Jest to więc swoista wystawa wirtualna i mamy nadzieję, że dopełni ona tę, która ma miejsce w mieleckim SCK, a później przeniesie się do Löhne w Niemczech.

Inf. i zdjęcie z otwarcia wystawy: Włodzimierz Gąsiewski

Udostępnienie zdjęć: Antoni Rejman

Jedno miasto, LĂśhne – Mielec – wirtualna wystawa

Sprawdź również

„My jesteśmy wierni kibice” – nowa wystawa w „Jadernówce”

Od następnego czwartku, 10 września, w naszej galerii czynna będzie wystawa fotograficzna „My jesteśmy wierni …