Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Jutro koncert Lao Che… ostatnie bilety!

Jutro koncert Lao Che… ostatnie bilety!

LAO CHE wystąpi w Mielcu w czwartek 19 września 2019 roku w Sali widowiskowej SCK. W sprzedaży pozostały już ostatnie bilety, które będzie można zakupić w dniu koncertu przed wejściem na sale od godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00!

Zapraszamy na koncert jednego z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce – LAO CHE!

Wiosną 2018 powrócili z siódmym w swoim dorobku albumem studyjnym zatytułowanym „Wiedza o Społeczeństwie”, który spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów i pozytywnymi opiniami dziennikarzy muzycznych, dotarł także do 1. miejsca listy sprzedaży OLiS. Koncerty w ramach trasy promującej nową płytę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo – sceniczny sprawdzian zdał na piątkę nowy członek zespołu, siódmy do kompletu, Karol Gola, znany między innymi z zespołów Pink Freud czy projektu Jazzombie.

Na nowej płycie zespół sięgnął do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Hubert ‚Spięty’ Dobaczewski jak zwykle celnie opisuje społeczeństwo, rzeczywistość i świat. Jest szczerze, ironicznie i w punkt.

Organizatorem wydarzenia jest Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Patronat honorowy nad koncertem objął producent suplementów diety AvetPharma. Są również z nami Agencja Reklamowa MCDesign, Restauracja Fratelli oraz ErgoHestia Jerzy Wąs.

Bilety na:
www.studiowizualne.com

Stacjonarnie:
⏩ Antykwariat, Mielec, ul. Sobieskiego 1

Zamówienia grupowe (min. 10 biletów)
📧 bilety.studiowizualne@gmail.com
📱 602739362

Sprawdź również

Ruszyły zapisy na 4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator

Zapraszamy na 4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator, który odbędzie się 24 stycznia 2021 roku. …