Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kierował samochodem pomimo zakazu i miał przy sobie narkotyki

Kierował samochodem pomimo zakazu i miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który jak się okazało po sprawdzeniu miał zakaz prowadzenia pojazdów. Mundurowi znaleźli przy nim też narkotyki. 36-letni mieszkaniec Mielca usłyszał już zarzuty, za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Mężczyzna zatrzymany przez policjantów przyznał, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu kilkakrotnie odebrane przez sąd. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny. Podczas kontroli, w odzieży mężczyzny policjanci ujawnili woreczek z suszem. Narkotester potwierdził, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Mielca.

W toku dalszych czynności policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków mężczyźnie oraz kierowania pojazdem pomimo zakazu. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw, za które już wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/99018,Kierowal-samochodem-pomimo-zakazu-i-mial-przy-sobie-narkotyki.html

Sprawdź również

Ruszyły zapisy na 4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator

Zapraszamy na 4. Zimowy Triathlon w Galerii Navigator, który odbędzie się 24 stycznia 2021 roku. …