Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kolejne działki sprzedane
DCIM101MEDIADJI_0291.JPG

Kolejne działki sprzedane

Już niemal 11 ha gruntów zostało sprzedanych na terenie powstającej strefy przemysłowej w Podborzu.

Przetargi na powyższe działki ogłosił i przeprowadził Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie. Są to bowiem nieruchomości wchodzące w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. W ramach dotychczasowych przetargów zostało sprzedanych kilka nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni blisko 11 ha z ponad 43 hektarów, które samorząd gminny zarezerwował pod działalność gospodarczą.

Grunty te objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Radomyśl Wielki i oznaczone jako teren przemysłowo-usługowy. Można tam lokować przedsięwzięcia z zakresu usług i produkcji. To doskonałe miejsce na prowadzenie biznesu. Bardzo dobra lokalizacja (przy drodze wojewódzkiej z Mielca do Tarnowa), nowa droga dojazdowa, bliskość autostrady i sieci kolejowej, dostęp do prądu oraz przyjazny samorząd lokalny kreujący politykę niskich podatków to bez wątpienia najważniejsze atuty tej lokalizacji. W najbliższych miesiącach zostanie tam wybudowana także sieć wodociągowa. Projektowane są kolejne drogi. Gmina ma również w planach wykonanie sieci kanalizacyjnej.

Krzysztof Babiarz

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

a u t o p r o m o c j a

Zamieść reklamę/ogłoszenie na portalu internetowym www.promocja.mielec.pl

Chcesz sprzedać, kupić, wynająć nieruchomość – daj ogłoszenie

Sprawdź również

Wieczór z operetką i musicalem

Arie operetkowe, hity musicalowe i piosenki z repertuaru Franka Sinatry rozbrzmiewały przez dwie godziny podczas …