Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Koncert Jubileuszowy 40-lecha Chóru Młodzieżowego w I LO Mielec [30 zdjęć]

Koncert Jubileuszowy 40-lecha Chóru Młodzieżowego w I LO Mielec [30 zdjęć]

21 września 2018 r. w bazylice mniejszej pw. św. Mateusza Ewangelisty w Mielcu odbył się koncert jubileuszowy z okazji 40. rocznicy Powstania Chóru Młodzieżowego I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu pod batutą Pawła Lisa. Historia chóru była już wielokrotnie opisywana, m.in. w poszczególnych Sprawozdaniach Dyrekcji I LO. Chór w tym czasie, bez przerwy pod kierownictwem magistra Lisa, zdobył wiele prestiżowych nagród o charakterze ogólnopolskim. Dużo koncertował w Mielcu, w kraju, a także za granicą. Przez te lata przewinęło się w nim dwa pokolenia młodych śpiewaków, a niektórzy z nich swoją przygodę ze śpiewaniem kontynuują dalej. Profesorowi Pawłowi Lisowi i jego podopiecznym składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów artystycznych.

Włodzimierz Gąsiewski

PS

Przez ponad 30 lat mogłem naocznie obserwować i podziwiać dokonania Chóru Pawła Lisa, jako nauczyciel tejże także wspaniałej w wielu innych dziedzinach szkoły.

Sprawdź również

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej …