Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Koncert Noworoczny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Koncert Noworoczny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Tradycyjnie już Mielecka Orkiestra Symfoniczna zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 5 stycznia o godz. 19.00 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. W programie wydarzenia publiczność usłyszy utwory Johanna Straussa ojca i syna, a także twórczość Waldteufela.

Ubiegłoroczne, wirtualne powitanie Nowego Roku dla muzyków Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej było doświadczeniem na tyle przykrym, iż nie wyobrażają oni już sobie celebracji w formie innej niż stacjonarna. Samotność sprzed 12 miesięcy boleśnie uświadomiła znaczenie melomanów w przedsięwzięciu, stąd artyści, przekornie do wciąż doskwierających trudności i ograniczeń z entuzjazmem i zaangażowaniem przystępują do koncertu, którego przesłanie w czasach obecnych staje się wręcz imperatywem: aby był dawką pozytywnej energii i prognostykiem udanych, a przede wszystkim spokojnych kolejnych 365 dni dla wszystkich.

Koncert Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej – 5 styczeń, godz. 19.00. Sala widowiskowa DK SCK Mielec. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Kina „Galaktyka” (w dni robocze od godziny 12.00, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Angelika Fila

Dział Organizacji Imprez i Wystaw Artystycznych DK SCK w Mielcu

r e k l a m a :

Antykwariat-Galeria Pracownia Ikon Mielecjana-Galicjana zaprasza:

 

 

Edytuj

Sprawdź również

Wśród najlepszych na Podkarpaciu

Historyczny awans koszykarek ZSP Ruda (Gmina Radomyśl Wielki) do finału wojewódzkiego rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego! …