Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / Koncert „Rzeszowiacy z przyjaciółmi budzą wiosnę”

Koncert „Rzeszowiacy z przyjaciółmi budzą wiosnę”

Obudzili wiosnę? Obudzili, lecz na krótko, choć dołożyli wszelkich starań, zarówno nasz ZPiT „Rzeszowiacy” jak i rzeszowski zespół „Rudki”. Niech żałuje, kto nie wybrał się na wczorajszy koncert „Rzeszowiacy z przyjaciółmi budzą wiosnę”. Było, jak zwykle, gdy występują „Rzeszowiacy” – perfekcyjnie, ale i kolorowo, radośnie, porywająco, co odpowiednio doceniła publiczność. Trzeba przyznać, że każdy kolejny koncert „Rzeszowiaków” to zawieszanie poprzeczki coraz wyżej i… udany skok. Koniecznie trzeba też podkreślić, że zaproszony „do tańca” zespół „Rudki” wspaniale uzupełnił koncert. Naszym przyjaciołom z Rzeszowa serdecznie za to dziękujemy.

„Rzeszowiacy” są dobrzy na wszystko: i na budzenie wiosny, na majówkę (na Górce Cyranowskiej), a także na świąteczne kolędowanie w grudniu. Na pewno będą też świetnie wyglądać z palmami w tle, co nastąpi już niedługo. Dla tych, którzy nie uczestniczyli we wczorajszym koncercie, jest dobra wiadomość – nasz zespół wystąpi za miesiąc, w Niedzielę Palmową.

Gratulujemy i czekamy na kolejny koncert!

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

Remont chodnika w Tuszymie

W Tuszymie (gmina Przecław) trwa obecnie remont chodnika przy drodze wojewódzkiej od ronda w kierunku …