Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / Konferencja prasowa mieleckich kandydatów PSL w wyborach do Sejmu RP

Konferencja prasowa mieleckich kandydatów PSL w wyborach do Sejmu RP

13 września 2019 r. w parku przy Pałacyku Oborskich odbyła się konferencja prasowa mieleckich kandydatów PSL w wyborach do Sejmu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. Podczas konferencji zaprezentowany został program PSL KOALICJA POLSKA 2019. Krótką autoprezentację oraz swoje indywidualne zamierzenia i sprawy do zrealizowania w parlamencie przedstawili kandydaci, tj. Jan Tarapata – nr 2, Stanisław Lonczak – nr 10 i Monika Skowrońska-Ziomek – nr 13 na liście PSL KOALICJA POLSKA.

Konferencję rozpoczął Andrzej Chrabąszcz – prezes zarządu Powiatowego PSL w Mielcu, który stwierdził że program wyborczy PSL Koalicja Polska jest nowoczesny i jego efektem będzie dynamiczny rozwój Polski. Zakłada on utrzymanie dotychczasowych programów społecznych oraz wprowadzić sztandarowe pomysły PSL, czyli m.in. emeryturę bez podatku i dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Chcemy – powiedział Andrzej Chrabąszcz – aby każdy Polak miał większy wpływ na kontrolę nad władzą i na sprawy publiczne jakie dokonują się w naszym kraju. Ma to zapewnić mieszana ordynacja wyborcza, głosowanie przez internet, powszechne wybory Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratora Generalnego i członków Krajowej rady Sądownictwa. PSL chce także bardzo mocno wspomóc rolnictwo oraz odnawialne źródła energii oraz aby przemysł zbrojeniowy był oparty o własne technologie. Następnie przedstawił poszczególnych kandydatów, którzy pokrótce omówili swoje programy i zamierzenia.

Wystąpienia poszczególnych kandydatów przedstawiamy w plikach audio.

Monika Skowrońska-Ziomek

Stanisław Lonczak

Jan Tarapata

Inf. i fot. Włodzimierz Gąsiewski

Sprawdź również

Od poniedziałku Stal Mielec wznawia treningi!

W piątek w godzinach wieczornych piłkarze wrócili już do Mielca. W weekend dostali wolne, by …