Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Kradli w drogeriach na terenie Mielca

Kradli w drogeriach na terenie Mielca

Czwartek, 25-09-2014
Mielec
 
 

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży perfum z mieleckich drogerii. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch młodych mężczyzn działając wspólnie kradło wody toaletowe warte łącznie ponad 1500 złotych. Sprawcy przyznali się do zarzutów, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu mieleccy policjanci ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy dokonywali kradzieży w mieleckich drogeriach. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni w pierwszych dniach września kilkakrotnie kradli perfumy w sklepach kosmetycznych wzajemnie się zasłaniając i asekurując. Właściciele sklepów przekazali policjantom nagranie monitoringu, na którym widać było sylwetki mężczyzn, na podstawie których funkcjonariusze ustalili ich tożsamość. Właściciele wycenili także wartość skradzionych wód toaletowych na łączna kwotę przekraczającą 1500 złotych.

Policjanci zatrzymali i postawili zarzut 25-latkowi podejrzewanemu o kradzież. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa, nie chcąc jednak wyjaśnić co zrobił z perfumami. Podczas przeszukania w domu podejrzanego policjanci nie ujawnili skradzionych przedmiotów. W postępowaniu policjanci postawią zarzut również koledze podejrzanego 23-letniemu mieszkańcowi Mielca, który obecnie przebywa w szpitalu.

Więcej na stronie: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/
 

Sprawdź również

Pobił mężczyznę, który udzielił mu schronienia

04.09.2020. Dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego to środki, które zastosował prokurator wobec …