Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / List z Pałacu Buckingham

List z Pałacu Buckingham

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim im. Władysława Sikorskiego otrzymali list z Pałacu Buckingham.

W czerwcu tego roku uczniowie radomyskiej podstawówki wraz z nauczycielkami: Barbarą Żalą i Małgorzatą Chmurą w ramach obchodów Dni Języka Angielskiego wysłali życzenia do księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II. Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki i napisali na nich życzenia urodzinowe dla Jego Królewskiej Wysokości, który 10 czerwca obchodził 96 urodziny.

– W połowie sierpnia otrzymaliśmy list z Pałacu Buckingham. Książę Filip poprzez swojego sekretarza serdecznie pozdrowił uczniów oraz podziękował wszystkim dzieciom za ich trud włożony w wykonanie pięknych kartek. Jest nam bardzo miło, że spośród wielu życzeń otrzymywanych z okazji 96. urodzin księcia, nasze kartki zostały zauważone i wyróżnione królewską odpowiedzią – przekazuje Barbara Żala. – Odpowiedź z Pałacu Buckingham umocniła dzieci w przekonaniu, że warto uczyć się języka angielskiego, a list stał się dla uczniów motywacją do dalszej nauki – dodaje nauczycielka.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

Sprawdź również

„Ekstremalny Plac Zabaw” w Mielcu po raz kolejny [101 zdjęć]

3 lipca 2020 r. Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne …