Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Listopadowe Rodzinne warsztaty artystyczne odbyły się w Pałacyku Oborskich!

Listopadowe Rodzinne warsztaty artystyczne odbyły się w Pałacyku Oborskich!

W sobotni wieczór, 24 listopada odbyły się kolejne, cyklicznie realizowane przez Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich warsztaty dla całych rodzin.

Tym razem tematem zajęć był mielecki zamek, który niegdyś dumnie wznosił się na wzgórzu nieopodal Wisłoki.

Uczestnicy wysłuchali opowieści m.in. jak miał wyglądać zamek, który stał  w Mielcu w XVI i XVIII w., do jakiej rodziny należał, jakie znajdowały się w nim pomieszczenia oraz kto podzielił go między swoich trzech synów.

Legendy były pretekstem do wykonania wspólnie przez dzieci i rodziców lub dziadków wielkoformatowej pracy ukazującej mielecki zamek. Wizja każdej rodziny była skrajnie inna, dlatego też prace zachwycały oryginalnością, inwencją i różnorodnością.

Dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach oraz wspólnie spędzenie listopadowego wieczoru razem z pracownikami Muzeum!

Iwona Groele

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu

Sprawdź również

19-latek odpowie za narkotyki

Data publikacji 06.12.2018 19-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzuty. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *