Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / MALARSTWO I GRAFIKA KOMPUTEROWA KRZYSZTOFA KRAWCA

MALARSTWO I GRAFIKA KOMPUTEROWA KRZYSZTOFA KRAWCA

,,MALARSTWO I GRAFIKA KOMPUTEROWA KRZYSZTOFA KRAWCA''
– otwarcie 8 czerwa 2001 r. 

W dniu 8 czerwca br. miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszej w Mielcu galerii sztuki w specjalnie do tego celu przygotowanych pomieszczeniach w stylowym dziedzińcu starej XIX-wiecznej oficyny kamienicy Dębickich przy. ul. Mickiewicza 7.
Uroczystość uświetnił wernisaż wystawy malarstwa i grafiki komputerowej Krzysztofa Krawca, młodego mielczanina, świetnie zapowiadającego się absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, kt&#243ry poza tradycyjnym malarstwem i grafiką, także po raz pierwszy wystawił serię wielkoformatowych grafik komputerowych, kt&#243re na świecie stają się jedną z form wysublimowanej tw&#243rczości artystycznej.
W otwarciu uczestniczyli m.in. Zdzisław Nowakowski – przewodniczący Rady Miejskiej Mielca, Marek Skalski – z-ca dyrektora Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Anna Maciejak – dyrektorka I LO w Mielcu i przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej, Jadwiga Trzpis – wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, państwo Dębiccy, Krystyna i Włodzimierz Gąsiewscy – właściciele galerii, Krzysztof Krawiec z małżonką, artyści, lokalne media oraz wielu innych gości, kt&#243rzy wypełnili nie tylko stylowe wnętrza galerii ale też i zabytkowe, pieczołowicie odrestaurowane podw&#243rko mieleckiej star&#243wki.
Właściciele dziękują wszystkim za uświetnienie uroczystości otwarcia i zapraszają do zwiedzania i zakup&#243w od pon. do pt. w godz. 12-17.30 oraz w soboty w godz. 10-13.
Fot. Damian Gąsiewski

Sprawdź również

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Gintera

19.01.2021. Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, …