Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mielczanie zwyciężyli w Bieczu

Mielczanie zwyciężyli w Bieczu

Dziecięcy Zespół Taneczny ,,Abrakadabra-Ziemia Mielecka” zdobył kolejną nagrodę. Tym razem nasz zespół wrócił  z Biecza ze statuetką dla najlepszego zespołu tanecznego.

Grupa starsza zespołu suitą tańców żywieckich zachwyciła jury i publiczność podczas V Międzywojewódzkiego Festiwalu Tańca w Bieczu. W konkursowe szranki stanęło tam 515 tancerzy i tancerek. Najmłodsi uczestnicy mieli niewiele ponad 4 lata. Publiczność obejrzała 39 układów choreograficznych i inscenizacji tanecznych. Dla młodych artystów z zespołu wygrana w mocno obsadzonym Festiwalu to powód do satysfakcji i nagroda za godziny spędzone na ćwiczeniach i próbach. W nagrodę zespół otrzymał zaproszenie do skansenu Karpacka Troja, który odwiedził w drodze powrotnej z Festiwalu.

Gratulacje należą się także dla instruktorek: Alicji Skopińskiej-Parys (choreografia) i Małgorzaty Leśniak (oprawa muzyczna). Wielkie brawa dla wszystkich!

MR

Sprawdź również

Jest gminne dofinansowanie

Gmina Radomyśl Wielki ponownie wyraziła chęć pomocy dla województwa przy budowie chodników wzdłuż drogi wojewódzkiej …