Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / MIELEC UCZY SIĘ PROMOCJ

MIELEC UCZY SIĘ PROMOCJ

MIELEC UCZY SIĘ PROMOCJ!

18 czerwca br w Inkubatorze Przedsiębiorczości IN-MARR w Mielcu odbyło się Seminarium pt. "Miejsce małych i średnich firm na wsp&#243lnym rynku europejskim".
Wieści Regionalne Nr 7/04 z 1 VII 2004 r. Otwarcia seminarium dokonał Jerzy Bajorek – szef mieleckiego Inkubatora oraz Władysław Ortyl z Agencji Rozwoju Regionalego MARR SA w Mielcu, kt&#243rzy przedstawili kr&#243tkie referaty na temat "Zagrożenia i szanse dla firm związane z funkcjonowaniem na wsp&#243lnym rynku europejskim".
Niezwykłe ciekawe było wystąpienie Olafa Müeller – eksperta władz samorządowych Aachen w Republice Federalnej Niemiec, na temat:  "Wsparcie instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorc&#243w w UE na przykładzie Aachen". W dalszej części seminarium Eugeniusz Stawowy przedstawił referat nt.: "Wymagania stawiane wyrobom na wsp&#243lnym rynku europejskim", zaś Ireneusz Drzewiecki – wiceprezes Zarządu MARR SA przedstawiła najnowsze informacje nt.: "Aktualne możliwości wsparcia UE dla firm – program Phare".
W spotkaniu uczestniczyli m.in. studenci z WSGiZ w Mielcu, kt&#243rzy wcześniej odbywali praktykę w Niemczech.
(G)

Sprawdź również

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Gintera

19.01.2021. Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, …