Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Zdrowie i uroda / Mieleccy wicemistrzowie

Mieleccy wicemistrzowie

Mielecki Klub Karate Shinkyokushin SAIHA został wicemistrzem Polski Południowej podczas rozgrywanych w Mielcu Otwartych Mistrzostw Polski Południowej Full Contact Karate.

Zawody odbyły się w hali sportowej Gimnazjum nr 2. Wystartowało w nich 181 zawodników z 28 Klubów Kyokushin Karate, m.in. z Bydgoszczy, Leżajska, Chorzowa, Gdańska, Jaworzno, Przemyśla, Krosna, Wrocławia, a także dwa z Obwodu Kaliningradzkiego i jeden z Białorusi.

Mielecki Klub Karate Shinkyokushin SAIHA reprezentowało 15 zawodników. Najlepiej z nich spisał się Adrian Cacoń, który wygrał swoją kategorię wagową i wiekową, i został mistrzem Polski Południowej. Drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych zajęli: Julia Stręk, Maria Skowron i Kamil Duchalski. Z kolei trzecie lokaty wywalczyli Laura Płotnikiewicz, Kacper Mazurek i Michał Bieniek. W klasyfikacji drużynowej Mielecki Klub SAIHA zajął drugie miejsce. Drużynowo zawody wygrał Klub z Leżajska, a trzecią lokatę zdobył Koniecki Klub Karate.

Patronat honorowy nad imprezą sprawowało Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Mielca. Finansowo impreza została wsparta przez Firmę Sierosławski GROUP Jana Sierosławskiego. O zaplecze kulinarne turnieju zadbał zakład gastronomiczny DOMOSFERA. Główną pieczę nad imprezą sprawowała Polska Federacja Karate Kyokushin.

arz

Sprawdź również

Sukces Zespołu Tańca „Ziemia Mielecka”

Podczas Festiwalu publiczność miała okazję obejrzeć 43 prezentacje konkursowe zespołów polskich i ukraińskich, które oceniało …