Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mielecka Orkiestra Symfoniczna z koncertu na koncert prezentuje coraz wyższą muzyczną formę

Mielecka Orkiestra Symfoniczna z koncertu na koncert prezentuje coraz wyższą muzyczną formę

Zagrali dla pełnej widowni. I to jak zagrali! Mielecka Orkiestra Symfoniczna z koncertu na koncert prezentuje coraz wyższą muzyczną formę. Takie wrażenie mieliśmy też w niedzielę, gdy nasi symfonicy wystąpili w najbardziej chyba wyczekiwanym koncercie noworocznym w stylu wiedeńskim. Przeboje rodem z Wiednia w wykonaniu MOS nagrodzono owacyjnie, stąd muzycy musieli bisować aż trzykrotnie. Dodatkową atrakcją niedzielnego (6 stycznia) koncertu były trzy kolędy wykonana przez śpiewaczkę Aleksandrę Bednarz z towarzyszeniem MOS. Ponadto w repertuarze noworocznego koncertu znalazły się utwory: Johanna Straussa ojca i Johanna Straussa syna oraz Emila Waldteufela.

Mielecka Orkiestra Symfoniczna muzycznie zaprosiła na swój kolejny koncert utworem, który znajdzie się w programie Koncertu Karnawałowego (24 lutego), podczas którego usłyszymy słynne walce i tanga.

O wiedeńskiej tradycji muzycznej, z której MOS czerpie inspiracje, interesująco opowiadał prowadzący koncert, Tomasz Leyko.

Muzykom MOS i jej dyrygentowi, Franciszkowi Wyzdze gratulujemy wspaniałego koncertu.

Małgorzata Rojkowicz

Sprawdź również

PGE FKS STAL MIELEC – LECH POZNAŃ 1:3 (zdjęcia, wideo)

1/4 Totolotek Puchar Polski PGE FKS STAL MIELEC – LECH POZNAŃ (1:2) środa 27 maja 2020, godz.20.10 …