Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Mieleckie mamutki – animowany film produkcji Pałacyku Oborskich

Mieleckie mamutki – animowany film produkcji Pałacyku Oborskich

Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” mieszczące się przy ul.  Legionów 73 zaprasza do korzystania ze swej oferty edukacyjnej online przygotowanej specjalnie na trwające ferie zimowe.

W obecnym roku muzealnicy przygotowali dwa filmy w nowym cyklu MUZEALNY KĄCIK DLA NAJMŁODSZYCH, które będą zamieszczane na kanale YouTube SCK oraz dwie kolorowanki związane z tematyką filmów (W mamucim świecie oraz W mieleckim zamku) dostępne do pobrania na nowej stronie internetowej Muzeum (http://www.muzeum.mielec.pl/) oraz facebooku muzealnym (https://www.facebook.com/PalacykOborskich).

Pierwszy film animowano-dokumentalny nowej serii zatytułowany MIELECKIE MAMUTKI jest już dostępny do oglądania.

Można zadać sobie pytanie, dlaczego nosi on taki tytuł? Odpowiedzią musi być wyjaśnienie, że na terenie obecnego Mielca oraz okolic kilkanaście tysięcy lat temu żyły prawdziwe mamuty. Jak wyglądały? Czym się żywiły? Jak łączą się z mieleckim muzeum? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zawarte są w filmie!

12 stycznia 2021 o godzinie 10.00 odbędzie się też premiera kolejnego filmu serii zatytułowanego ZAMEK, ZAMEK W MIELCU MAMY.

Zachęcamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=nxKQGsQGQXs

Iwona Groele

 

Sprawdź również

Finisaż odwołany

Z przykrością informujemy, że finisaż wystawy prac Stanisława Szęszoła jest odwołany ze względu na problemy …