Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / Mini golf i inne atrakcje na pikniku rodzinnym na ulicy Inwestorów [32 zdjęcia, wideo]

Mini golf i inne atrakcje na pikniku rodzinnym na ulicy Inwestorów [32 zdjęcia, wideo]

Rekreacja i kultura zaczyna docierać do najbardziej odległych zakątków Mielca. Tym była to wspólna zabawa z mini golfem,  w ramach Pikniku Rodzinnego, który odbył się 23 sierpnia w czwartek na ul. Inwestorów na terenie nowego osiedla mieszkań socjalnych miasta. W ramach festynu każdy mógł spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze do gry w golfa.
Partnerem wydarzenia było Miasto Mielec w ramach programu „Do U Sport?”. Uczestnictwo w zabawie było bezpłatne, a dodatkowo dzięki Producentowi Suplementów Diety Firmie AvetPharma, każdy mógł liczyć na słodkie niespodzianki i dodatkowe upominki.

Uczestników spotkania powitał Fryderyk Kapinos pełniący obowiązki prezydenta Mielca. Wspomniał on o wielu pracach na terenie osiedla, uporządkowaniem terenu, wykonaniem placu zabaw i innych. Zapowiedział też dalsze działania licząc na to, iż mieszkańcy sami wskażą najważniejsze sprawy do realizacji. Z krótkim słowem duszpasterskim wystąpił także ks. Jerzy Ptak – proboszcz parafii pw. Św. Marka Ewangelisty w Mielcu (Osiedle Rzochów), który stwierdził, że z kolędy zna wielu mieszkańców osiedla. Chciałby poznać ich więcej, zapraszając także do kościoła parafialnego. W festynie brał udział także Marek Zalotyński – radny miejski oraz Arkadiusz Gałkowski – dyrektor Wydziału Edukacji w Mielcu.

Współorganizatorem festynu było Studio Wizualne – Damian Gąsiewski, które zaprasza na podobne wydarzenie na Miasteczku Młodego Robotnika, które odbędzie się w najbliższą sobotę 25 sierpnia od godz. 16.

Inf. i fot. Włodzimierz Gąsiewski

Załączamy fotoreportaż z imprezy oraz migawki wideo…

 

 

Sprawdź również

Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski zaprzysiężony

19 listopada 2018 r. odbyła się I sesja nowo wybranej Rady Miejskiej Mielca. W jej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *