Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Napadł, pobił i zabrał kilkanaście złotych

Napadł, pobił i zabrał kilkanaście złotych

policjaMielec, środa, 09-03-2016

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali sprawcę rozboju. Młody mężczyzna napadł na 63-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa i pobił go aby zabrać kilkanaście złotych. Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym uzyskali informacje o rozboju dokonanym na szkodę 63-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Funkcjonariusze ustalili, że do rozboju doszło w miejscowości Przykop, podczas gdy pokrzywdzony wracał ze spotkania. Sprawca uderzył swoją ofiarę i zażądał wydania pieniędzy. Pokrzywdzony wydał napastnikowi wszystkie pieniądze, które miał przy sobie, a było to kilkanaście złotych.

Policjanci już kilka godzin później zatrzymali 23-letniego sprawcę tego przestępstwa. Funkcjonariusze przedstawili młodemu mężczyźnie zarzut rozboju. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. W czasie przesłuchania tłumaczył, że zaatakował mężczyznę, ponieważ był pod wpływem alkoholu i miał nieporozumienia z pokrzywdzonym.

Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Za przestępstwo rozboju polskie prawo przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Dom Kultury SCK zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet. 8 marca dla mielczanek zagra Big Mielec Band pod wodzą Waldemara Ozgi

Z dedykacją dla kobiet Waldemar Ozga starannie dobrał repertuar koncertu. Postawił na lubiane i zawsze …