Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Narkotyki w BMW

Narkotyki w BMW

14.02.2017. Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 24-letniemu mężczyźnie. Funkcjonariusze podczas interwencji ujawnili susz roślinny w samochodzie należącym do 22-letniego kolegi podejrzanego. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

Patrolując ulicę Rzeczną w Mielcu policjanci podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn siedzących w pojeździe marki BMW. Podczas legitymowania mężczyźni zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W samochodzie policjanci ujawnili susz roślinny. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obaj są mieszkańcami Mielca. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu posiadania narkotyku 24-letniemu mężczyźnie. 22-latka przesłuchano w charakterze świadka. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

Policjanci prowadza dalsze czynności w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/75736,Narkotyki-w-BMW.html

Sprawdź również

Spotkanie sieci nauczycieli bibliotekarzy Mielca i powiatu mieleckiego

14 marca 201 8 roku w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *