Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Nauczą grać, tańczyć i malować

Nauczą grać, tańczyć i malować

Trwają zapisy dla dzieci i młodzieży na zajęcia taneczne i plastyczne prowadzone w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim.

Zapisy potrwają do 24 września. Można zgłaszać się osobiście w siedzibie SCKiB na II piętrze (Rynek 29) lub telefonicznie 14 681 96 72 wew. 11 w godz. od 8.00 do 16.00. Spotkanie organizacyjne wszystkich zainteresowanych odbędzie się 24 września (wtorek) o godz. 17.00 w budynku byłej Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim (ul. Ogrodowa 1.)

Natomiast 1 października w Radomyślu Wielkim rusza Samorządowe Ognisko Muzyczne, które będzie działać przy SCKiB. Zapisało się do niego ponad 100 osób w różnym wieku. Są dzieci, młodzież i dorośli. Spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem nauki odbędzie się we wtorek, 17 września, o godz. 17.00 w budynku byłej podstawówki (ul. Ogrodowa 1).

Krzysztof Babiarz

Sprawdź również

Poseł Fryderyk Kapinos otworzył biuro w Padwi Narodowej

W środę, 8 lipca w Padwi Narodowej została oficjalnie otwarta filia Biura Poselskiego Fryderyka Kapinosa. …