Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Nie stosował się do „zakazu stadionowego”

Nie stosował się do „zakazu stadionowego”

Środa, 01-10-2014
Mielec
 

Policjanci postawili zarzut uczestnictwa w sportowej imprezie masowej mimo orzeczonego zakazu 25-letniemu mieszkańcowi Mielca. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dwukrotnie wziął udział w meczu drużyny FKS Stal Mielec pomimo orzeczonego w maju br. zakazu udziału w tego typu imprezie.

Mieleccy policjanci ustalili, że 25-letni mieszkaniec Mielca bierze udział w meczach piłki nożnej na mieleckim  stadionie sportowym. Mężczyzna w maju br. został ukarany „zakazem stadionowym” za wykroczenie zakrywania twarzy podczas imprezy masowej.  Podczas przesłuchania 25-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Swoje zachowanie tłumaczył niewiedzą na temat wyroku sądu wobec jego osoby.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w celu wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec osób nie stosujących się do wykroków sądu w kwestii zakazu udziału w sportowych imprezach masowych rozgrywanych na terenie naszego miasta.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Policjanci proszą o kontakt świadków wypadku

Policjanci proszą o kontakt osoby, które 21 stycznia 2021 roku, około godz. 20.30, były świadkami …