Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Nieletni odpowiedzą za rozbój

Nieletni odpowiedzą za rozbój

02.01.2020. Dwóch nieletnich odpowie za rozbój wobec kobiety pracującej w kiosku. Chłopcy w wieku 14 i 16 lat, wtargnęli do budynku, złapali kobietę za szyję, po czym zabrali kasę fiskalną oraz pieniądze. Kilka dni po zdarzeniu funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawców. O dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.

Mieleccy policjanci przyjęli zgłoszenie o rozboju na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Jak ustalili funkcjonariusze, do kiosku wielobranżowego wtargnęło dwóch młodych chłopców. Jeden z nich chwycił sprzedającą tam kobietę za szyję, drugi zabrał kasę fiskalną wraz ze znajdującymi się w niej pieniędzmi w niewielkiej kwocie. Kasa fiskalna została wyceniona przez właścicieli na kwotę 1000 złotych.

Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców rozboju. Kilka dni później zatrzymali dwóch 14 i 16 letnich mieszkańców Mielca. Policjanci odzyskali skradzioną z kiosku kasę fiskalną, którą tuż po zdarzeniu ukryli w zaroślach.

Podczas przesłuchania nastolatkowie złożyli wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/95752,Nieletni-odpowiedza-za-rozboj.html

Sprawdź również

II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim [45 zdjęć]

Za nami II Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim. Mimo odwołania tegorocznej edycji Powitania Lata udało …