Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Niesłabnące zainteresowanie

Niesłabnące zainteresowanie

Ponad 1,5 tysiąca osób wzięło udział w noworocznych spotkaniach integracyjno-profilaktycznych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które w drugiej połowie stycznia odbywały się w gminie Radomyśl Wielki.

 Dni Seniorów, w których oprócz dziadków uczestniczą rodzice i dzieci, są okazją do spotkań, integracji, ciekawych rozmów, wspomnień, łamania się opłatkiem, śpiewania kolęd czy przekazywania treści z zakresu profilaktyki uzależnień. Tradycyjnie już uczniowie występują z okolicznościowym programem artystycznym lub jasełkami. W wydarzeniach tych, które współfinansowała Gmina Radomyśl Wielki, uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych: burmistrz Józef Rybiński, z-ca burmistrza Jarosław Godek, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim Jan Miękoś, dyrektor GZEAS Andrzej Przybyszewski, starosta powiatu mieleckiego Stanisław Lonczak, radni i sołtysi. Warto dodać, że spotkania, które odbyły się w Dąbiu, Dąbrówce Wisłockiej, Dulczy Małej i Wielkiej, Janowcu, Partyni, Podborzu – Zgórsku, Rudzie, Radomyślu Wielkim, Zdziarcu i Żarówce, cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców. W sumie uczestniczyło w nich ponad 1500 osób.

Krzysztof Babiarz
Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

 

Sprawdź również

VIII Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Mieleckiego

odbędzie się w dniu  27 sierpnia 2019 r. o godz. 14.00 w Sali Obrad  Starostwa …