Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Obcokrajowiec pobił kobietę

Obcokrajowiec pobił kobietę

Mielec, wtorek, 14-04-2015
 

 

Policjanci interweniowali w stosunku do 48-letniego obywatela Ukrainy, który w czasie spotkania towarzyskiego pobił swoją konkubinę. Podczas czynności okazało się, że sprawca uszkodzenia ciała kobiety przebywa na terenie Polski bez ważnej wizy uprawniającej do pobytu na terenie naszego kraju.

O pomoc do policjantów zwróciła się 48-letnia kobieta, która w czasie spotkania towarzyskiego u znajomych została uderzona przez swojego konkubenta. Kobieta potrzebowała pomocy medycznej, trafiła do szpitala. Sprawca uszkodzenia ciała został zatrzymany. Policjanci zajmujacy się tą sprawą ustalili, że zatrzymany mężczyzna to obywatel Ukrainy, który na terytorium naszego kraju przebywa bez ważnej wizy.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Był nietrzeźwy. Śledczy przedstawili obywatelowi Ukrainy zarzut uszkodzenia ciała. Po wykonaniu czynności policjanci przekazali mężczyznę funkcjonariuszom Straży Granicznej, która wszczęła postępowanie administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu na terytorium Ukrainy.

 

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Policjanci zatrzymali prawa jazdy sześciu kierującym

17.07.2020. Tylko w tym tygodniu policjanci wydziału ruchu drogowego mieleckiej policji zatrzymali uprawnienia do kierowania …