Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków małoletniemu

Odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków małoletniemu

11.12.2020. Policjanci ogniwa patrolowego ujawnili narkotyki w samochodzie, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania i udzielania narkotyków jednemu z nich. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podczas patrolu, uwagę funkcjonariuszy ogniwa patrolowego zwrócił seat, który stał zaparkowany w zaciemnionym miejscu, przy ulicy Inwestorów w Mielcu. Policjanci podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn znajdujących się w samochodzie. Okazali się nimi 16, 19 i 22-letni mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy. Młodzi mężczyźni nie potrafili jednoznacznie wskazać po co przyjechali do Mielca i co robią w tym miejscu. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, przypuszczali że mają oni coś do ukrycia. W trakcie sprawdzania, w samochodzie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli „nerkę” z kilkoma woreczkami strunowymi z zawartością białej substancji.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, ponieważ żaden z nich początkowo nie przyznawał się do kogo należy saszetka. Biały proszek znajdujący się w woreczkach strunowych został poddany badaniu narkotesterem, który potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut udzielania osobie małoletniej i posiadania narkotyków 19-letniemu mężczyźnie. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/101310,Odpowie-za-posiadanie-i-udzielanie-narkotykow-maloletniemu.html

Sprawdź również

Kolejne drogi do asfaltowania

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim ogłosił przetarg na wykonanie nawierzchni asfaltowych dróg gminnych położonych w …