Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowie za posiadanie narkotyków

Odpowie za posiadanie narkotyków

Za posiadanie narkotyków odpowie 24-letni mężczyzna. Uwagę funkcjonariuszy podczas patrolu zwróciło nerwowe zachowanie młodego mężczyzny. Podczas kontroli osobistej w paczce papierosów, którą miał w kieszeni policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z suszem roślinnym. Narkotester potwierdził, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzut i złożył wyjaśnienia.

Policjanci Oddziału Prewencji Policji z Rzeszowa kilka razy w tygodniu wykonują na terenie Mielca czynności służbowe. W środę uwagę patrolu zwrócił młody mężczyzna, który na widok zbliżającego się radiowozu zaczął nerwowo się zachowywać po czym przyśpieszył kroku i próbował „zgubić” funkcjonariuszy. Na ulicy Sikorskiego policjanci wylegitymowali mężczyznę. Podczas kontroli osobistej, w odzieży 24-latka funkcjonariusze ujawnili paczkę papierosów w której znajdowały się dwa woreczki z suszem. Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyk poddany badaniu. Narkotester potwierdził, że jest to marihuana.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Był trzeźwy. Kolejnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Mężczyzna znany jest mieleckim policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/99336,Odpowie-za-posiadanie-narkotykow.html

Sprawdź również

Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na niebezpieczny lód

W ciągu ostatnich dni temperatura powietrza znacznie spadła co sprzyjało wchodzeniu na lód i zachęciło …