Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Odpowie za włamanie do altanki działkowej

Odpowie za włamanie do altanki działkowej

07.12.2020. Wykonane czynności policyjne doprowadziły do ustalenia sprawcy włamania do altanki działkowej przy ulicy Dąbrowskiego w Mielcu i odzyskania przedmiotów pochodzących z kradzieży. Łupem złodzieja padły narzędzia budowlane o wartości blisko 400 złotych. Zatrzymany, 23-letni sprawca usłyszał już zarzut włamania i przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Funkcjonariusze pracowali nad ustaleniem sprawcy włamania do altanki działkowej, do którego doszło przy ulicy Dąbrowskiego w Mielcu, 24 listopada br. Sprawca ukradł z altanki między innymi pilarkę tarczową, szlifierkę oraz inne narzędzia, o łącznej wartości blisko 400 złotych.

Policjanci ustalili, że sprawcą włamania może być 23-letni mężczyzna. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca Mielca. Podczas czynności prowadzonych z zatrzymanym funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wszedł do altanki, gdzie ładował sobie telefon. Następnie ukradł znajdujące się tam sprzęty i narzędzia. Skradzione przedmioty sprzedał kolejnego dnia w lombardzie.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut włamania. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/101226,Odpowie-za-wlamanie-do-altanki-dzialkowej.html

Sprawdź również

Będzie nowy odbiorca odpadów

Firma FCC Tarnobrzeg sp. z o. o. złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na odbiór i …